4. aprīlis, Latvijas Kristīgais radio/LETA
Polijas katoļu baznīca organizēs lūgšanu dienu, kurā aizlūgs par valsts autovadītājiem, mēģinot likt lietā kristīgo garu, lai novērstu agresivitāti, atrodoties pie stūres, vēsta laikraksts "Daily Telegraph". Papildus lūgšanām visas valsts mērogā baznīca organizē arī īpašu programmu divu dienu garumā, kuras laikā autovadītāji noslēgtībā varēs pārdomāt savu izturēšanos, esot pie auto stūres.
Agresīva un neprofesionāla auto vadīšana ir viens no iemesliem augstajai mirstībai uz Polijas ceļiem, kas ir viens no sliktākajiem rādītājiem attīstītajā pasaulē.
Polijas katoļu baznīca aizlūgs par agresīvajiem braucējiem
0:00
0:00









