6. aprīlis, Latvijas Kristīgais radio/ccm.pl

Kristietis no Eritrejas nokļuvis nāvinieku kamerā par to, ka sarunājies ar musulmani par savu ticību – ziņo katoļu aģentūra „Zenit”, atsaucoties uz interneta portālu "Asmarino Independent". 12. februārī Mussi Ejobs tika arestēts Džedas mošejā.

Ejobs, kurš jau 2 gadus pazīst Kristu, vadīja arī reliģiska satura tikšanās Eritrejas vēstniecības Saūda Arābijā darbiniekiem. Tika arestēts mošejā, par to, ka liecināja musulmanim par Kristu, par ko, saskaņā ar valstī valdošajiem likumiem, var tikt piespriests pat nāvessods.

Jau vairākus gadus Saūda Arābijā atrodas to valstu saraksta virsotnē, kur visvairak tiek vajāti Kristus sekotāji. Sasakņā ar starptautiskās organizācijas „Open Doors” 2010. gada ziņojumu, šī valsts ierindota saraksta 4. vietā.