Jaunā Gallup aptaujā ASV atklājās, ka vairāk nekā desmit gadu laikā viens mainīgais lielums ir konsekventi raksturojis, vai cilvēki sevi uzskata par "plaukstošiem”, un tas ir laulība. Precējušies pāri biežāk nekā partneri, kas dzīvo kopā, ir laimīgi šodien, prognozē laimi nākotnē un viņiem ir "stipras un mīlošas" attiecības ar bērniem.

Gallup klasificēja respondentus vienā no trim grupām - "plaukstoši", "cīnās" vai "cieš" - atkarībā no tā, kā respondenti novērtēja savu dzīvi mājās. 14 gadu laikā veicot aptaujas, Gallup atklāja, ka precējušies pāri konstanti novērtēja savu pašreizējo dzīvi un nākotnes laimes izredzes pozitīvāk nekā tie, kuri dzīvoja kopā ārpus laulības vai kuriem bija saistošas attiecības, bet nedzīvoja kopā. Laimes atšķirība bija divciparu skaitlis.

"ASV ir skaidrs, ka precējušies pieaugušie savu dzīvi vērtē augstāk nekā citi, un tā tas ir bijis pēdējos 15 gadus," secināts pagājušajā piektdienā publicētajā pētījumā. “No 2009. līdz 2023. gadam precējušies pieaugušie vecumā no 25 līdz 50 gadiem biežāk - ar divciparu starpību - uzskatīja, ka viņu dzīve ir labklājīga, salīdzinot ar pieaugušajiem, kuri nekad nav bijuši precējušies. Atšķirība 16 procentpunktu starp precētiem pieaugušajiem (61%) un tiem, kas nekad nav precējušies (45%), 2023. gadā ir robežās no 10 līdz 24 procentpunktiem, kas reģistrēti kopš 2009. gada.”

Laulības emocionālais bonuss ir aktuāls "vīriešiem un sievietēm visās lielākajās rasu/etniskajās grupās", un "tas nav izskaidrojams ar citiem demogrāfiskajiem rādītājiem - piemēram, vecumu, rasi/etnisko piederību vai izglītību".