Kristīgo Mediķu Biedrība ir uzsākusi darbu pie profesora Renē Ekošāra grāmatas “Vīrietis un sieviete – ko mums saka neirozinātne” izdošanas latviešu valodā. Ekošārs bija viens no lektoriem konferencē “Cilvēka un ģimenes identitāte šodien un mūžīgi”.

Profesora lekcija par vīrišķību un sievišķību no neirozinātnes skatpunkta ir iedvesmojusi daudzus klausītājus, kas arī rosinājis izdot grāmatu. Darbs pie grāmatas izdošanas notiek sadarbībā ar izdevniecību “Parakletos”. Grāmata būs lielisks palīgs gan skolotājiem, gan vecākiem, lai izprastu bērnus un jauniešus, gan laulātajiem, lai pieņemtu un saprastu viens otra atšķirības, gan jauniešiem, lai izprastu savu fizioloģiju, respektīvi, jebkuram, kurš vēlas iepazīt vairāk un attīstīt savu vīrišķību vai sievišķību.

Grāmatas “Vīrietis un sieviete – ko mums saka neirozinātne” prezentācijas svētki kopā ar grāmatas autoru profesoru Renē Ekošāru paredzēti 26. oktobrī. Savukārt šobrīd grāmatu ir iespējams iegādāties iepriekšpārdošanā interneta vietnē kristigiemediki.lv, tādējādi atbalstot grāmatas tapšanu.