ASV koledžu pilsētiņās atkal uzliesmo pārdabiska kristiešu atmoda, ko uzjunda “Unite US” (Tulkojumā: Apvieno Savienotās valstis). Tā ir evaņģelizācijas kustība, kuras rīkotajos pasākumos izteikti novērojami trīs aspekti - cilvēki atdod savu dzīvi Jēzum, tiek organizētas kristības un pasākumu apmeklētāji vienojas kopējā pielūgsmē.
Pēdējais “Unite US” pasākums tika organizēts Kentuki universitātē. Evaņģelizācijas vakara laikā vairāk nekā 2000 studentu atsaucās evaņģēlija vēstij par Jēzu Kristu un daudzi pieņēma spontāno lēmumu pieņemt ūdens kristības.
“Unite US” spīkere un “IF:Gathering” radītāja par pasākumos notiekošo teica, ka “Tam ir grūti noticēt. Tas turpina notikt.” Kopumā šajos pasākumos ir piedalījušies vairāk nekā 70 000 koledžu studentu. Šoreiz Rupp Arēnā piedalījās vairāk nekā 8000 studentu. Alena teica: “Tas ir tikai Dievs.” “Pat tad, kad tu to redzi tu nevari tam noticēt.” Kā norāda pasākuma organizatori, par šo notikumu viņi ir lūguši jau mēnešiem ilgi. “Unite US” aizsācēja un dibinātāja Tonja Preveta (Tonya Prewett) atklāja, ka viņu vietējā studentu komanda organizēja iknedēļas lūgšanu sapulces un vienu sestdienu mēroja teju 42 jūdzes, lūdzot par savu universitātes pilsētiņu. Organizācija “Unite US” nepiekrīt apgalvojumiem, ka Z paaudze ir garīgi apātiska.