Tiesas spriedums Lielbritānijā, kurā formastērpos tērptu policistu dalību Praida gājienā tika atzīta par nelikumīgu, ir guvis atzinību no vairākiem sabiedrības pārstāvjiem. Lietu pret policijas dalību Praida gājienos bija ierosinājusi kāda Ņūkāslas iedzīvotāja Linzija Smita (Linzi Smith), kura sevi raksturo kā “dzimumkritiski” noskaņotu lesbieti, kas neatzīst iespēju, ka vīrieši var kļūt par sievietēm un otrādi. Viņa vērsās tiesā pret Ziemeļumbrijas policijas priekšnieci Vanesu Žardinu (Vanessa Jardine), norādot, ka policistu dalība Praida pasākumā pauž atbalstu konkrētai politiskai ideoloģijai, tādējādi apdraudot sabiedrības uzticību policijas spējai neitrāli risināt strīdus, kas saistīti ar šo ideoloģiju.
Līdsas Augstākās tiesas tiesnesis Lindens atzina, ka policijas priekšnieces Žardinas lēmums atļaut policistiem piedalīties Praidā formastērpos bija "ārpus racionālu lēmumu robežām". Arī Lielbritānijas raidsabiedrība BBC ziņo, ka Linzija Smita tiesas spriedumu uzteikusi par uzvaru policijas neitralitātei, un norādīja, ka policija bija "atteikusies no sava pienākuma būt neitrālai un pievienojusies ļoti pretrunīgai politiskai kustībai".
Arī Lielbritānijas kristiešu aizstāvības grupas Kristīgais institūts direktors Siarans Kelijs (Ciarán Kelly) atzinīgi novērtēja tiesas spriedumu un teica, ka tas “ir devis nopietnu triecienu policijas pakļaušanai LGBT ideoloģijai, un var izrādīties, ka tādēļ vairs nebūs redzamas “varavīkšņu” automašīnas un cita veida LGBT simbolika.” Pēc sprieduma Ziemeļumbrijas policija paziņoja, ka turpmāk tikai brīvajā laikā esošiem policistiem būs atļauts piedalīties Praida gājienos, bet ne formastērpos. Vienlaikus policija apstiprināja, ka joprojām uzturēs informācijas stendu Praida pasākumos, kur strādās formastērpos esoši darbinieki, taču nebūs vairs redzamas LGBT krāsas vai simbolika. Policija arī pavēstīja, ka tiks noņemti visi varavīksnes un transpersonu simboli no policijas transportlīdzekļiem.