19.maijs
Latvijas Kristīgais radio/katedrale.lv
Romas katoļu Baznīcas Latvijā labdarības organizācija, nodibinājums "Caritas Latvija" veido brīvprātīgo apmācības semināru "Mīlestības civilizācijas veidošana caur brīvprātīgo darbu".
Uz semināru aicināts ikviens, kurš interesējas un vēlas veikt brīvprātīgo darbu draudzes ietvaros un ārpus tās. Semināru vadīs viesi no Polijas, Ļubļinas Brīvprātīgo centra vadītājs pr. Mečislavs Puzevičs un brīvprātīgo centra darbinieki.
Seminārs būs iespēja iepazīties ar citu brīvprātīgo pieredzi, iegūt jaunas zināšanas un iepazīties ar citiem brīvprātīgajiem, kas iesaistīti žēlsirdības darbu veikšanā.
Konference notiks 21.maijā Rīgā Klostera ielā 4 no pl.13.-18.00, kā arī 22.maijā Aizputes Kristus Karaļa baznīcā, Kuldīgas ielā 3 no pl.14.00.-17.00.









