Adventa laikā tiek organizēta koncertsērija „Pasniedz mīlestību dzīvībai!”. Koncerti notiks katrā Adventa svētdienā dažādās Rīgas baznīcās.

No 2. līdz 23. decembrim notiks septiņi koncerti dažādu konfesiju baznīcās: Mežaparka draudzes baznīcā muzicēs Ieva Akuratere ar dēlu Matīsu Akurateru un mūziķi Leonu Sējānu, LELB Jauniešu centrā spēlēs un dziedās Kaspars Dimiters ar dēliem Jēkabu un Stefanu Ezru Dimiteriem, Daugavgrīvas Baltajā baznīcā muzicēs Arnis Miltiņš ar meitu Laimu un dēlu Jāni Miltiņiem, Marijas Magdalēnas draudzes baznīcā dziedās Sintija Grava ar draugiem Jāni Kurševu, Arti Gāgu, Norbertu Skrauci, Ingu Feldmani un Sergeju Austri Universu, Āgenskalna draudzes baznīcā uzstāsies Silvija Silava ar meitu Sniedzi Prauliņu, Mateja baznīcā – Haralds Sīmanis. Noslēguma koncerts notiks Rīgas Vecajā sv.Ģertrūdes baznīcā. Tur uzrunu teiks mācītājs Krists Kalniņš, bet koncertu vadīs Ēriks Pozemkovskis.
Adventa Mūzikas svētki Rīgā veidosies kā jauna, svētīga kultūras tradīcija Ziemassvētku gaidīšanas laikā, kuras moto būs: „Pasniedz mīlestību dzīvībai!” Koncerti būs bez biļetēm, bet katrs, kas vēlēsies, varēs ziedot topošajām vai esošajām draudzes māmiņām.