26.augustā plkst. 18:00, Latvijas Bībeles Centrā Rīgā, Mārupes ielā 16 notiks svētbrīdis, kas veltīts jaunā mācību gada sākumam.
Latvijas Bībeles Centrā jaunajā mācību gadā iespējams studēt teoloģijas, kalpošanas, vadības un kristīgās izglītības programmās.
Mācības notiek Rīgā, 1 – 2 nedēļas mēnesī darba dienu vakaros no plkst. 18:00 – 21:00, kā arī Latvijas Bībeles centra filiālē Talsos. Tiek nodrošināts tulkojums latviešu un krievu valodā. Pasniedzēji ir kvalificēti savas jomas pazinēji no dažādām valstīm, tostarp Lielbritānijas, ASV, Īrijas un Latvijas.
Latvijas Bībeles centrā mācās cilvēki ar dažādu dzīves gājumu, pieredzi un arodu. Sīkāku informāciju var atrasts Latvijas Bībles centra mājaslapā www.bible.lv