Svētdien, 2. novembrī apritēja desmit gadu, kopš tika atklāta Ādažu militārās bāzes kapela. Jubilejas dievkalpojumu vadīja Romas Katoļu baznīcas Rīgas arhibīskaps–metropolīts Zbigņevs Stankevičs. Dievnams ir atvērts ne tikai karavīriem, bet arī visiem tuvākās apkārtnes iedzīvotājiem.

Latvijas Nacionālajos bruņotajos spēkos (NBS) Kapelānu dienests pastāv jau 21 gadu. Līgumu parakstīja Latvijas Evaņģēliski luteriskās baznīcas arhibīskaps Jānis Vanags un toreizējais Aizsardzības spēku komandieris pulkvedis Dainis Turlais. Tas bija laiks, kad bruņotajos spēkos kalpoja obligātajā karadienestā iesauktie. Starp viņiem bija arī ticīgie, kuriem, lai gan bija iespēja satikties ar savas konfesijas garīdzniekiem, pietrūka vietas, kur pabūt vienatnē ar Dievu, tāpēc tika izveidota kapela. Nacionālo bruņoto spēku dažādu konfesiju kapelāni uzsver, ka pienāk brīdis, kad ikviens karavīrs aizdomājas par cilvēciskajām vērtībām un Dievu. NBS Kapelānu dienestā pašlaik ir astoņi kapelāni. Virskapelāns ir Latvijas baptistu draudžu mācītājs Elmārs Pļaviņš. Kapelāni ir devušies līdzi karavīriem arī miera uzturēšanas misijās uz Irāku un Afganistānu, garas stundas pavadījuši ar viņiem kopā sardzes posteņos, viņus iesvētījuši, laulājuši, vēlāk arī kristījuši viņu bērnus.