Dziesma „Zelts” ir pirmais singls no grupas „Jorspeis” topošā albuma. Dziesma vēl šajā rudens izskaņā klausītājiem dod iespēju gremdēties pārdomās par saulainajiem mirkļiem gan tiešā, gan arī simboliskā nozīmē, kā arī vedina domāt par mīlestību, kura iedvesmo un ļauj izdzīvot piepildījumu.
Dziesma aranžēta, grupas mūziķiem Lindai un Mārim Prinduļiem sadarbojoties ar Edgaru Rubeni. Akustiskie instrumenti šoreiz apvienoti ar elektroniku, vienlaicīgi saglabājot grupai raksturīgo noskaņu. Singla ierakstā piedalījies arī Latvijas mūzikas cienītājiem pazīstamais bundzinieks Artis Orubs. Dziesmas pēcapstrāde veikta sadarbībā ar Armandu Treilihu. Singlu ikviens var lejupielādēt bez maksas šeit: http://noisetrade.com/jorspeis/zelts
Grupa „Jorspeis” iepazīstina klausītājus ar jauno singlu „Zelts”
0:00
0:00









