Svētdien, 30.novembrī, plkst.15 Rīgas Sv.Antona draudze aicina uz labdarības koncertu „Mīlestības pieskāriens”. Koncerts notiks Sāpju Dievmātes baznīcā, Rīgā, Pils ielā 5. Visi ienākumi no koncerta tiks ziedoti Rīgas Sv.Antona baznīcas celtniecībai.
Padomju vara 1969. gadā atņēma un nojauca Rīgas Sv.Antona baznīcu, bet nespēja likt pazust ticīgajiem, kuri turpināja pastāvēt, pulcējoties gan pareizticīgo kapelā Ivana kapos, gan mērojot ceļus uz citām Rīgas draudzēm. Tikai 2001.gadā, kad par draudzes prāvestu tika nozīmēts Oļģerts Daļeckis, dzima cerība, ka Rīgas Sv.Antona Romas katoļu draudzei atkal reiz būs pašiem savs dievnams. Šobrīd jau uz stingriem pamatiem stāv topošā nama sienas. Baznīcas celtniecības atbalstam rīkotajā koncertā piedalās: NBS Bruņoto spēku klarnetes kvartets, Ropažu Mūzikas un mākslas skolas "Rodenpois" audzēkņi, Gospeļkoris GG Choir, Uldis Marhilēvičs, Jānis Kurševs, Olga Rajecka, Sintija Grava, Helēna Kozlova, Rūdolfs Plēpis, Zane Jančevska un Varis Vētra. Aicināts un gaidīts būs katrs labas gribas cilvēks, kurš ieradīsies svētdien, 30.novembrī, plkst.15 Rīgas Sāpju Dievmātes baznīcā, Pils ielā 5.
Labdarības koncerts Sv.Antona baznīcas celtniecības atbalstam
0:00
0:00









