5. decembrī plkst. 19 Rīgas Svētās Terēzes no Bērna Jēzus draudzes namā, Ojāra Vācieša ielā 6 notiks kristīgās mūziķes Ineses Šuļžanokas mūzikas albuma “Talita, kumi!” prezentācijas koncerts.
Tas ir pirmais Ineses Šuļžanokas albums un tajā iekļautas 15 jaunas un dažas jau Latvijas klausītājiem zināmas un iemīļotas oriģinālkompozīcijas. Albuma ierakstā piedalījās Juris Vizbulis, Māris Veliks, Konstantīns Vaivods, Andrejs Voļskis kā arī Tomass Pilhs.
Ieraksta producents ir komponists un izpildītājs Gžegožs Kopala no Polijas.
Savukārt diska vizuālo noformējumu izveidoja Dina Ābele.
Notiks Ineses Šuļžanokas albuma prezentācija
0:00
0:00









