Bīskaps Pāvils Brūvers aicina otrdien, 16.decembrī, plkst.15 piedalīties pasākumā, lai pārrunātu ideju par Misijas iniciatīvas tīkla izveidi un vienotos par konkrētiem uzdevumiem šīs idejas realizācijai. Tikšanās notiks „Luterāņu Stundas” namiņā Rīgā (Čiekurkalna 2. līnija 1).

Līdz šim LELB misijas aktivitātes bija vairāk vērstas uz klausīšanos, mācīšanos un piedalīšanos. Taču ir nepieciešama arī iniciatīva. Misijas iniciatīvas tīkls būs draudžu locekļu un mācītāju kopība, kuras uzdevums būs regulāri lūgt par misijas darbu, ierosināt dažādus misijas projektus, kuri nestu konkrētus augļus Dievam par godu.