Trešajā Adventē, svētdien, 14. decembrī, plkst.17 Rīgas Vecajā Sv. Ģertrūdes baznīcā notiks svētku koncerts. Par vakara vadmotīvu izvēlēti vārdi no Jesajas grāmatas: Lai līksmo tuksnesis un izkaltusi zeme, lai kailatne priecājas un plaukst kā lilijas!
Koncertvakars ir aicinājums piedzīvot kopā būšanas svētkus pirms pēdējo darbu skrējiena, došanās uz laukiem un viesu uzņemšanas. Koncertā piedalīsies Svētdienas skolas skolēni, Ģertrūdes slavētāji un citi draudzes mūziķi, izpildot iemīļotas Adventa laika dziesmas un jaunus skaņdarbus. Vakarā skanēs arī stāsti un liecības par to, kā Dievs svētī un vada.
Ģertrūdes baznīcā notiks Trešās Adventes koncerts
0:00
0:00









