ASV Ohaio štata Akronas Federālā tiesa janvārī saņēmusi iesniegumu no ateistu grupas, kas pieprasa no dolāra zīmes dzēst vārdus “In God we trust” ("Mēs ticam Dievam"). Ateisti uzskata, ka tiek pārkāpti konstitucionālie likumi par reliģijas atdalīšanu no valsts.

Ja prasība tiks apmierināta, šie vārdi tiks atzīti par antikonstitucionāliem un vairs netiks drukāti uz ASV naudas zīmēm. Pret šo ateistu iniciatīvu iestājas kristieši, tostarp "Amerikāņu centrs par likumību un taisnīgumu", kura sastāvā ietilpst grupa "Kristiešu advokāti evaņģelizācijas kalpošanā". Grupas pārstāvji paziņojuši, ka šī prasība ir  mēģinājums novājināt seno ASV moto un tādējādi atņemt valstij tās neatsveramo reliģisko mantojumu.