Šogad Vjetnamā tiks atvērts pirmais katoļu Teoloģiskais institūts. Oficiāla atļauja no varas iestādēm tika saņemta augustā. Līdz šim katoļu baznīcai nebija izdevies pārliecināt Vjetnamas varas iestādes par teoloģiskā institūta būvniecību.

"Mēs esam ļoti gandarīti, ka Kungs ir svētījis mūs ar šo vēsturisko soli, kas nepieciešams Vjetnamas baznīcas izaugsmei un dāvā mums lielu cerību. Kalpošana izglītības jomā ir žēlastības darbs. Mēs esam gandarīti, ka šis notikums paredzēts tieši Žēlsirdības gadā," teica Vjetnamas Baznīcas arhibīskaps Pauls Bui Van Doks.