Pirms pāris dienām Lielbritānijā, Vindzoras pilī notika G12 Eiropas konference „Aizsniedz savu paaudzi”. Konferencē piedalīties bija aicināta ikviena draudze, kura darbojas vīzijā G12 vai interesējas par to.
Konferencē sludināja mācītāji Cēzars un Klaudija Kastelanosi, kuri Kolumbijā pārstāv vienu no visstraujāk augošajām draudzēm pasaulē, mācītājs no mega draudzes Vess Ričards un citi. Notika vairāki semināri, bija īpašas tikšanās mācītājiem, un protams, tā bija arī lieliska iespēja aplūkot karalisko Vindzoras pili! Īpašs pārsteigums bija atsevišķa konference bērniem vecumā no 5 līdz 11 gadiem. Abas konferences dienas bija piesātinātas ar aktivitātēm no deviņiem rītā līdz vienpadsmitiem vakarā.
„Es ticu, ka vīzija par divpadsmit var veikt revolūciju un atnest jaunu spēku draudzei visā pasaulē un pievest tautas Dievam”. – sacīja Deivids Jongi Čo, Dienvidkorejas Pilnā evaņģēlija draudzes vecākais mācītājs.

G12 konference Eiropā
0:00
0:00