Šī gada postošie plūdi Austrālijā valstij nodarījuši lielus zaudējumus, tomēr šajā grūtajā brīdī daudzi austrālieši ir atraduši ceļu pie Kristus, kas ir sava veida atmoda Austrālijā.

Šo atmodu daudzi kristieši uzskata par lūgšanu kustības „Mosties, Austrālija” darba augļiem. Šī kustība aizsākās 2000. gadā, un šobrīd ik mēnesi pulcē kristiešus 75 Austrālijas pilsētās.

Kaut arī Austrālija sevi uzskata par kristīgu valsti, tomēr pēdējos gadu desmitos tā ir sekularizējusies, un šobrīd tikai apmēram 10% valsts iedzīvotāju regulāri apmeklē baznīcu.