Pagājušajā nedēļā pasaules slimnieku dienā Francijā ieradās 31. oktobrī Irākas dievnamā ievainotie kristieši. Atgādināsim, ka Bagdādes dievnamā notikušajā atentātā gāja bojā 46 cilvēki un vairāk nekā 60 tika ievainoti. Tūlīt pēc traģēdijas cietušos irākiešus uzņēma savās slimnīcās gan Itālija, gan Francija.

Tie, kuri ārstējas Francijā, 11. februārī apmeklēja Francijas pilsētu Lurdu. Katedrāles rektors Rafaels Kutaimi irākiešu delegāciju izvadāja pa dažādām valsts svētvietas takām.