Ēģiptes ģenerālprokurors Abduls Majids Mahmouds paziņojis, ka uzbrukumu Aleksandrijas koptu kristiešiem naktī uz 1. janvāri, kur tika nogalināti 24 cilvēki, organizējis bijušais Iekšlietu ministrs Habib el-Adli. Ģenerālprokurors norāda, ka apsūdzētais El-Adli sadarbojies ar islāmisko teroristu organizāciju "Jundallah".
Lielbritānijas diplomātiskie avoti ziņo, ka "bijušais Iekšlietu ministrs šo organizāciju izveidojis pirms sešiem gadiem. To kopumā vada 22 amatpersonas. Organizācija izmantoja bijušos islāma radikāļus, narkotiku tirdzniecības un drošības darbiniekus, lai veiktu sabotāžu visā valstī laikā, kad valdošais režīms bija nonācis grūtībās.
Ēģiptes ģenerālprokurors: uzbrukumu koptu baznīcai Aleksandrijā organizēja bijušais Iekšlietu ministrs
0:00
0:00









