Pēterburgā pagājušajā svētdienā tika iesvētīta un pēc restaurācijas no jauna atvērta Sv. Jāņa luteriskā baznīca. Iesvētīšanas pasākumā piedalījās arī Igaunijas prezidents Tomass Hendriks Ilvess, Ārlietu ministrs Urmats Paets un Kultūras ministre Laine Janes. Pēc Igaunijas prezidenta vārdiem, šī baznīca bijis simbols igauņu kopienas aktīvai dzīvei Pēterburgā.

Sv. Jāņa baznīca pagājušogad svinēja 150 gadu jubileju. Tā tika uzcelta 1860. gadā un atrodas pašā pilsētas centrā. Baznīcā ieplānota aktīva draudzes un kultūras dzīve.