Polijas katoļu garīdznieki par godu viņu tautas brālim- Pāvestam Jānim Pāvilam II sarīkoja Alpu slēpošanas čempionātu, kas notika 12. februārī Polijas pilsētā Vislā, kurā piedalījās 30 mācītāji un 7 semināristi, pērn - 26 kalpotāji. Slēpošanas turnīrā dalībnieki tika sadalīti četrās vecuma grupās, un tie slēpoja 800 metru garu distanci slalomā.
Turnīra uzvarētāji saņēma īpašu balvu - pāvesta Jāņa Pāvila II tasi.
Polijā notika slēpošanas čempionāts mācītājiem
0:00
0:00









