Pēdējo 30 gadu laikā Saūda Arābija ir ieguldījusi 100 miljardus ASV dolārus, ar mērķi izplatīt islāmu Rietumu pasaulē. Saskaņā ar analītiķu aplēsēm, šī summa ir divreiz augstāka, ko savai propagandai aukstā kara laikā iztērēja Padomju Savienība.
Ar vislielāko finansiālo atbalstu no Tuvajiem Austrumiem, var rēķināties ASV lielākās universitātes. 2005. gadā Hārvardas un Džordžtaunas universitātes saņēma trīsdesmit miljonus dolāru. Šīs subsīdijas nav pieejamas visiem pasniedzējiem un studentiem, bet gan tikai islāma centra pārstāvjiem, kas propogandu veic no augstskolu telpām. Lielās investīcijas ir jūtamas. Saskaņā ar laikraksta «Il Foglio» datiem, kristiešu un musulmaņu izpētes centrs Džordžtaunas Universitātē, šobrīd tiek uzskatīts par aktīvo, kas ASV galvaspilsētā propagandē pret Izraēlas un Amerikas kultūru.
Arābi iegulda miljardiem dolāru Rietumu islamizācijai
0:00
0:00









