Latvijā gaidāma Vatikāna Kristiešu vienotības padomes prezidenta vizīte. Vakardien Vatikānā Latvijas vēstnieks Einars Semanis tikās ar Vatikāna Pontifikālās kristiešu vienotības padomes prezidentu kardinālu Kurtu Kohu, kurš apstiprināja, ka iecerējis šogad maijā apmeklēt Latviju, lai klātienē iepazītos ar ekumenisma attīstību un tradīcijām mūsu valstī.
Sarunas laikā vēstnieks akcentēja, ka Latvijas un Svētā Krēsla attiecības ir ļoti labas, cieņpilnas un saturiski piepildītas. Semanis informēja kardinālu par Latvijas sabiedrības atveseļošanos no ekonomiskās krīzes.
Vēstnieks un kardināls bija vienisprātis, ka sabiedrībā būtiska loma ir tās morālajai un garīgajai atjaunotnei, ilgtermiņa domāšanas atdzimšanai un savstarpējai solidaritātei.
Puses pārrunāja nepieciešamību veicināt sadarbību starp kristīgajām konfesijām kā vienu no nacionālās vienotības elementiem.

Latvijā gaidāma Vatikāna Kristiešu vienotības padomes prezidenta vizīte
0:00
0:00