6. maijā Pontifikālajā Urbāna universitātē Romā notika kristiešu un budistu tikšanās par tematu „Iekšējais miers un miers starp tautām”. Tika atzīts, ka nav cita dialoga ceļa, kā vien tikšanās, sapratne, mīlestība. Kristiešu un budistu sanāksme notika jau ceturto reizi.

Tradīcija aizsākās 1995. gadā Fokuangšanas budistu klosterī Taivānā. Toreiz tika aplūkots kopējais un atšķirīgais abās reliģijās. Otrā tikšanās notika 1998. gadā Asirvanamas katoļu klosterī netālu no Bangalores, Indijā. Savukārt, par pēdējā kolokvija vietu bija izraudzīts Rišo Kosei Kai budistu kopienas centrs Tokijā 2002. gadā.

Šoreiz kristieši un budisti vienojās pārdomās par mieru. Tika atzīts, ka nav cita dialoga ceļa, kā vien tikšanās, sapratne, mīlestība. Kopējs izaicinājums šobrīd ir daudzie draudi dzīvībai, kas pastāv mūsdienu sabiedrībā. Starpreliģiju dialogā ir svarīga savas un citu reliģiju pazīšana un, pamatojoties uz to, spēja aizstāvēt ne tikai savu, bet arī citas reliģijas. Tikšanās dalībnieki arī uzsvēra, ka šodien ir nepieciešams lielāks ieguldījums izglītībā, lai ticības identitāte nebūtu tikai kā garāmejošs brīdis, bet gan gājums visas dzīves garumā.