Latvijas Kristīgais Radio
Meklēt

LKR televīzija

 

391. Laika Zīmes - Dieva veidota laulība
135. Gaismas ceļš - Brāļu draudžu process Anglijas parlamentā 2.d.
381. Ja Mani ļaudis - Viss no Dieva žēlastības
Atbildes uz klausītāju jautājumiem: „Ko par to saka Bībele” (199.daļa)
373. Kas ir cilvēks? - Maranata


Izdrukai

mūzika


Slavēšanas grupa „One Way” ierakstījusi jaunu dziesmu – „Stāv rakstīts!” Dziesmas autors ir Aigars Ābelītis un dziesma ierakstīta Your Studio Records. „Stāv rakstīts!” dzirdama arī Latvijas Kristīgā radio ēterā.

 

Intervijā Latvijas Kristīgajam radio, grupas „One Way” solists Eduards Rubīns pastāstīja plašāk par dziesmas tapšanu, par vēsti, ko mūziķi ielikuši dziesmā un kā piepildās Dieva Vārds, kad to apliecinām ar savu muti un ticam savā sirdī: ”Dziesmas vēstījums ir vienkāršs – stāv rakstīts, ka Jēzus mira par mūsu grēkiem, ka Viņā mēs esam attaisnoti un Viņā mēs esam dziedināti. Tam mēs ticam. Un ar muti apliecinām. Ar Jēzus asinīm mēs esam šķīstīti, atbrīvoti no visiem lāstiem, no visām važām un mēs esam svētīti caur Dieva Vārdu. Tas spēks ir tajā, ka mēs apliecinām, ka mēs skaļi izsakām šo vārdus un tie darbojas. Dievs mums ir devis muti, lai mēs apliecinātu. Un dziesma sev līdzi nes svaidījumu. Mēs esam piedzīvojuši, ka cilvēki saņem dziedināšanu, kad mēs šo dziesmu dziedam.”

 

Grupai ir sapnis ierakstīt mūzikas albumu. Uz jautājumu, kad tas varētu notikt, Eduards Rubīns atbildēja, ka „One Way” uzstādījuši mērķi - albumu ierakstīt šogad. „Ja reizi mēnesī ierakstam jaunu dziesmu, tad līdz gada beigām mēs tās varētu apkopot kādā skaisti noformētā albūmā,” prognozē mūziķis.

 

„Stāv rakstīts!” ir jau otrais grupas „One Way” singls, kas priecē Latvijas Kristīgā radio klausītāju sirdis. Februāra sākumā LKR ēterā pirmo reizi izskanēja grupas pirmais singls „Tevi slavēju”.

 

Iegādāties dziesmu varat šeit.

 

Klausieties singla „Stāv rakstīts!” fragmentu: